Twój dom nie wygląda już tak dobrze, jak kilka lat temu? Wszystko przez nieestetyczne zabrudzenia na elewacji i zniszczenia, które są nie do uniknięcia. Odpowiadają za nie na przykład:

Na ścianach pojawiają się zacieki, plamy, a nawet pleśń. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na czyszczenie elewacji, dzięki którym każdy budynek będzie prezentował się na medal!

Oferujemy innowacyjną metodę oczyszczania sodą, dzięki której wszystkie zanieczyszczenia zostają skutecznie usunięte, nie powodując przy tym zarysowań i uszkodzeń powierzchni. Dokonując czyszczenia elewacji, nie można również pominąć równie ważnej renowacji dachu – w tym celu proponujemy malowanie podbitki, którym z chęcią zajmiemy się po wykonanym procesie oczyszczania. Trwałość dachu to coś więcej niż tylko solidna konstrukcja. Malując podbitkę, zabezpieczymy ją odpowiednio przed zniszczeniem. O dom najlepiej zadbać kompleksowo!

Usuwanie graffiti

Gdy na ścianie budynku znajduje się szpecące graffiti, nie trzeba gorączkowo sięgać po puszkę z farbą! Nasza nowoczesna technologia oczyszczania sodą jest w stanie poradzić sobie z tym problemem i usunąć każde graffiti w mgnieniu oka. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nowatorskiej technologii prosto ze Stanów Zjednoczonych. Usuwanie graffiti jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.
Siedziba naszej firmy mieści się w Marcinkowicach niedaleko Wrocławia, ale serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski.