Trudne do usunięcia zanieczyszczenia, rdza i zabrudzenia rozmaitymi substancjami nie są nam straszne. Doskonale zdajmy sobie sprawę, jak ważne jest regularne czyszczenie konstrukcji stalowych, które:

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego proponujemy dokładne czyszczenie i piaskowanie konstrukcji, aby skutecznie pozbyć się wszystkich kłopotliwych zanieczyszczeń.

Piaskowanie kontenerów

Utrzymanie kontenerów w dobrym stanie technicznym jest gwarancją długoletniego użytkowania. To z kolei wymaga odpowiednich działań pielęgnacyjnych. Najskuteczniejszą metodą jest piaskowanie kontenera, które oprócz dokładnego pozbycia się zabrudzeń wydłuży jego żywotność. To również sposób na uzyskanie bardziej chropowatej powierzchni, będącej bazą pod dalsze działania renowacyjne. Oczyszczanie kontenerów to nasza specjalność!

Czyszczenie statków

Nasza nowoczesna i innowacyjna technologia świetnie sprawdzi się również do czyszczenia statków, które wymagają specjalistycznej i właściwej troski o powierzchnie narażane na uszkodzenia i zabrudzenia, które trudno usunąć. Sodowanie to uznana, bezpieczna i bezinwazyjna metoda, która poradzi sobie nawet z tak wielkim wyzwaniem, jakim jest czyszczenie statków.
Jesteśmy firmą z okolic Wrocławia i działamy głównie na Dolnym Śląsku, ale przyjmujemy też zlecenia z innych regionów Polski oraz Niemiec.