Czyszczenie kostki brukowej

Jednym z najczęściej wybieranych materiałów nawierzchniowych do podjazdów i dróżek jest tradycyjna kostka brukowa. Cechuje się doskonałymi właściwościami budowlanymi, trwałością i wytrzymałością. Niestety występujące pomiędzy kostkami szczeliny to doskonałe miejsce do pojawienia się chwastów, porostów lub mchu, dla których wilgoć, tworzy idealne warunki do wzrostu. Sama powierzchnia również jest narażona na częste zabrudzenia i zanieczyszczenia, które zalegają pomiędzy szczelinami, powodując mało estetyczne prezentowanie się nawierzchni.

Z tego względu czyszczenie kostki brukowej jest konieczne. Jeżeli chcesz:

zgłoś się do nas! Korzystając z usług profesjonalnej firmy, masz pewność dokładnego i precyzyjnego oczyszczenia kostki brukowej – nie tylko powierzchniowo. Aby na długo pożegnać się z mchem czy porostami, należy usunąć go nie tylko z części naziemnej, ale zlikwidować cały system korzeniowy. Tylko wtedy zyskasz gwarancję, iż kostka została dokładnie oczyszczona.

Czyszczenie kostki brukowej – Wrocław

Zajmiemy się profesjonalnym oczyszczaniem Twojej kostki brukowej przy użyciu nowoczesnej technologii sodowania, która daje najbardziej zadowalające efekty, pozwalając na usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń – plam z oleju, farb czy smarów. Sodowanie jest technologią nie tylko bardzo skuteczną, ale również nieinwazyjną, gdyż nie uszkadza struktury powierzchni. Pozwala na bardzo szybkie oczyszczanie kostki brukowej, zarówno na sucho, jak i na mokro. Sodowanie jest także w pełni bezpieczne dla środowiska. Warto wspomnieć, że jest to również idealny sposób czyszczenia cegły klinkierowej, na której najczęściej osadzają się naloty atmosferyczne, np. sadze, kurz lub spaliny. Pojawiające się na klinkierze nagary są bardzo trudne i uporczywe w usuwaniu na własną rękę. Zapraszamy zatem do nas, jeśli interesuje Cię profesjonalne i skuteczne czyszczenie cegły klinkierowej we Wrocławiu. Wystarczy skorzystać z profesjonalnego programu do oczyszczania cegły klinkierowej, aby wydobyć z niej blask i dawne piękno. Nasi pracownicy zadbają zarówno o oczyszczenie klinkieru z wszelkich zanieczyszczeń, jak i zabezpieczenie odpowiednimi preparatami impregnującymi.

Czyszczenie kamienia

Strumieniowe mycie powierzchni sprawdzi się również w efektywnym czyszczeniu kamienia, gdzie niezwykle ważne jest to, by nie spowodować zarysowań wymagającej powierzchni. Używana przez nas technologia sodowania nie spowoduje żadnych mechanicznych uszkodzeń na czyszczonym kamieniu i jego strukturze. Ponadto jest bezzapachowa i w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia oraz środowiska. To doskonałe połączenie skuteczności i troski o ekologię, które jednocześnie gwarantuje szybkie uporanie się z wszelkimi zabrudzeniami.
Oczyszczanie kostki brukowej wykonujemy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale przyjmujemy zlecenia również z innych miast w całej Polsce.