Jednym z najczęściej wybieranych materiałów nawierzchniowych do podjazdów i dróżek jest tradycyjna kostka brukowa. Niestety występujące pomiędzy kostkami szczeliny to doskonałe miejsce do pojawienia się chwastów lub mchu. Sama powierzchnia również jest narażona na częste zabrudzenia. Z tego względu czyszczenie kostki brukowej jest konieczne. Jeżeli chcesz:

zgłoś się do nas!

Zajmiemy się profesjonalnym oczyszczaniem Twojej kostki brukowej przy użyciu nowoczesnej technologii sodowania. Warto wspomnieć, że jest to również idealny sposób czyszczenia cegły klinkierowej, na której najczęściej osadzają się naloty atmosferyczne, np. sadze, kurz lub spaliny. Wystarczy skorzystać tylko z profesjonalnego programu do oczyszczania cegły klinkierowej, aby wydobyć z niej dawne piękno.

Czyszczenie kamienia

Strumieniowe mycie powierzchni sprawdzi się również w efektywnym czyszczeniu kamienia, gdzie niezwykle ważne jest, aby nie spowodować zarysowań wymagającej powierzchni. Używana przez nas technologia sodowania nie spowoduje żadnych mechanicznych uszkodzeń na czyszczonym kamieniu, a ponadto jest bezzapachowa i w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia oraz środowiska. To doskonałe połączenie skuteczności i troski o ekologię.

Nasze usługi wykonujemy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale przyjmujemy zlecenia również z innych miast w całej Polsce.