Jak odpowiednio przeprowadzić renowację zabytków? Z całą pewnością wymaga to ostrożności i użycia właściwej metody, aby nie narazić wrażliwych materiałów na zarysowania i inne uszkodzenia. W SodaPro doskonale to rozumiemy, dlatego przed rozpoczęciem procesu renowacji zabytków proponujemy dokładne oczyszczanie powierzchni za pomocą innowacyjnej technologii sodowania. Możemy mieć pewność, że proces jest w pełni bezpieczny i nie spowoduje żadnych uszkodzeń, nawet na najbardziej wymagającej powierzchni. To bardzo ważne, ponieważ tradycyjne metody czyszczenia mogą narazić zabytki na poważne zniszczenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Renowacja zabytków wcale nie musi być kosztowna i skomplikowana!

Czyszcznie pomników i nagrobków

W ofercie naszej firmy znajduje się również profesjonalne czyszczenie pomników i nagrobków, które wymagają szczególnego zadbania o ich stan, aby pozostawały w dobrej kondycji przez długie lata. Regularne czyszczenie pomników z pewnością przedłuży ich trwałość. Metoda sodowania doskonale sprawdzi się w tym przypadku, ponieważ:

Dzięki właściwemu czyszczeniu nagrobków jesteśmy w stanie przywrócić ich dawny wygląd i spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Na co dzień działamy na terenie Dolnego Śląska, głównie Wrocławia, ale przyjmujemy też zlecenia z innych miast w całej Polsce. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej usługi czyszczenia pomników lub nagrobków, zgłoś się do nas!