ZASTOSOWANIE:

SODOWANIE PIASKOWANIE SZKIEŁKOWANIE

Przemysł - przygotowywanie pod malowanie obiektów małych i wielkogabarytowych konstrukcji stalowych w tym hal, mostów, przęseł, dachów, więźb, zbiorników, silosów, tuneli, wież, estakad, a także usuwanie starych farb przy remontach tych obiektów

Budownictwo - oczyszczanie elewacji budynków ceglanych, drewnianych, otynkowanych z wieloletnich zabrudzeń, farb, zbitych tynków, impregnatów, osmoleń po pożarze

Motoryzacja - renowacja karoserii, wnętrz i podwozi pojazdów zabytkowych i współczesnych w zakładach prywatnych oraz ASO, a także oczyszczanie bloków silników, felg, pomp, itp.

Komunalna - utrzymanie czystości w miastach, usuwanie graffiti, pasów ruchu, oczyszczanie kostki brukowej

Zabytki - renowacja zabytkowych elewacji budynków, pomników, nagrobków

Spożywcza - usuwanie zabrudzeń poprodukcyjnych, maszyny i taśmy transportowe, hale produkcyjne, silosy, elementy ze stali nierdzewnej jak choćby zbiorniki

Zabrudzenia, które usuwają nasze maszyny:

farby proszkowe, poliuretanowo-epoksydowe

rdza powierzchniowa i wgłębna

lakiery samochodowe

farby alkidowe, olejne, ftalowe, akrylowe, itp.

stare tynki

zanieczyszczenia środowiskowe, przemysłowe, spożywcze

osmalenia po pożarze

graffiti z tynków czy oszklenia

gelcoat z laminatu łodzi

ZALETY

PRZEWAGĘ 3X SZYBSZEGO OCZYSZCZANIA

Nasza technologia opiera się na wysokiej prędkości oczyszczania -  965km/h, co sprawia, że czyściwo, uderzając o powierzchnię, na której znajduje się np. farba rozbija ją na cząstki co efektywniej oczyszcza powierzchnie przy mniejszym zużyciu czyściwa.

OCHRONĘ POWIERZCHNI PRZEDMIOTU

Ideą stosowania sody do oczyszczania jest ochrona powierzchni przedmiotu, który oczyszczamy. W naszej technologii czyściwo podczas rozbijania się o przedmiot nie wytwarza wysokiej temperatury na oczyszczanej powierzchni dzięki czemu pozostawia ją bez rys czy innych uszkodzeń i pozostawia przedmiot nietknięty.

MOŻLIWOŚĆ ZMATOWIENIA CZYSZCZONEGO PRZEDMIOTU

Technika oczyszczania metodą strumieniową ścierną pozwala również na uzyskanie efektu chropowatości, otrzymanego przy użyciu innego rodzaju czyściwa. Jeśli pierwotnie, pod usuwanymi warstwami, powierzchnia była gładka, to dzięki wykorzystaniu naszej technologii możemy sprawić, żeby stała się chropowata bądź zmatowiona.

MOŻLIWOŚĆ OCZYSZCZANIA HYDRODYNAMICZNEGO DOWOLNE CZYŚCIWO + WODA = OGRANICZENIE PYLENIA

Tryb hydrodynamiczny - za pomocą węża podłączonego do kranu lub zbiornika z wodą z jednej strony, a z drugiej podłączony do specjalnej dyszy podajesz strumień wody, który zapewnia otoczkę wodną wokół strumienia czyściwa z powietrzem. Eliminujesz w ten sposób pylenie do 95%.