Oczyszczenie rozmaitych powierzchni z zabrudzeń jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli w grę wchodzi usuwanie lakieru i ściąganie farby. Ogólnodostępne środki chemiczne mogą okazać się niewystarczające lub uszkodzić wymagające materiały, np. drewno, szkło, elewację z cegły, kamień czy wszelkie powierzchnie metalowe i inne. Jeśli zależy nam na szybkim, dokładnym i bezpiecznym usunięciu lakieru lub farby, warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów, aby mieć pewność, że z czyszczonym elementem nic złego się nie stanie. Nasza firma zajmuje się między innymi skutecznym ściąganiem farby z przeróżnych powierzchni, wykorzystując w tym celu innowacyjną metodę sodowania stworzoną i rozsławioną w Stanach Zjednoczonych.

Przygotowanie powierzchni pod malowanie

Przed przystąpieniem do procesu odnawiania zawsze należy odpowiednio przygotować powierzchnię pod malowanie – w przeciwnym wypadku końcowy efekt może nie spełnić naszych oczekiwań. Technologia sodowania pozwala precyzyjnie oczyścić niemal każde tworzywo, aby następnie móc przeprowadzić kolejne czynności renowacyjne. Obojętnie z jakim rodzajem powierzchni mamy do czynienia, pierwszym krokiem przed malowaniem zawsze powinno być usunięcie wszelkich zabrudzeń – nawet pozostałości starej farby. Dlaczego jest to czynność najważniejsza w przygotowaniu powierzchni pod malowanie? Chodzi o kilka istotnych kwestii:

W celu konsultacji serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza działalność obejmuje głównie Wrocław i inne miasta Dolnego Śląska, ale działamy również na terenie innych województw w całym kraju.